Bilişim Hukuku

Ataün Hukuk Bürosu, İstanbul Barosu’na 2002 yılında kaydolarak meslekte 20 seneyi tamamlayan Av. Didem Ataün tarafından kurulmuştur.

Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş ve demokratik bir sosyal devlet anlayışına, hukukun üstünlüğüne, liyakatin önemine, erkler ayrılığına, savunmanın ve yargının bağımsızlığına inanan ve insan haklarına saygılı bir hukuk bürosuyuz.

Ataün Hukuk Bürosu gücünü ilkeli ve bağımsız duruşundan gerek müvekkillerine gerekse meslektaşlarına ve çalışma arkadaşlarına adil, dürüst, saygılı, nazik, yardımcı, sevgi dolu ve empati yeteneğine sahip ekip üyelerinden ve iş ortaklarından almaktadır.

Meslekte edindiği tecrübesini ve bilgi birikimini aktarmaktan ve paylaşmaktan çekinmeyen, çözüm odaklı, ihtilaf önleyici ve analitik yaklaşımı ile müvekkillerine önce hizmet anlayışı ile hareket eden ekibimiz, özgün bir hukuk mantığına sahiptir.

Hızlı hizmet veren, stres altında hukuka uygun alternatifler üretebilen, fayda zarar dengesini gözeten, birçok disiplini bir arada değerlendirmekteki başarımız, büyük resmi görmekteki kabiliyetlerimiz hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

Genç meslektaşlarımızın eğitimine ve gelişmesine verdiğimiz önem, onların yolunu açmak konusundaki özverili çalışmalarımız ve mesleki kariyerleri boyunca yol göstermekte gösterdiğimiz hassasiyetle bu alandaki tüm sosyal sorumluluk projelerinizin destekçisiyiz. Aynı şekilde ister meslekten olsun ister olmasın kadınların her daim yanındayız, kadınların dahil olduğu ve onları destekleyen tüm sosyal sorumluluk projelerine destek olmak için her zaman hazırız.

Dünyanın neresinde olursa olsun, din, dil, ırk, renk, yaş, etnik köken, sınıf veya cinsiyet gözetmeksizin Türkiye Cumhuriyeti yasaları ile bağlı olduğumuz kadar evrensel hukuk ilkelerine de saygılıyız ve önce insan anlayışıyla yanınızdayız.